Skocz do zawartości

Zdjęcie

pierwszy chopper

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 a2da2m

a2da2m

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 luty 2013 - 21:22

Witam, chcialbym zakupic chopperka do wypraw z moja dziewczyna. Najlepiej gdybym sie zmiescil w 10 tys, lecz jesli ktos uzna ze warto dolozyc 2, 3 tys to bede zbieral dalej, mam 186 cm wzrostu. chcialbym nim pojezdzic pare lat wiec leppiej juz cos konkretnego. czy przy jedzie 100km/H procz kasku musialbym inwestowac w drogie ciuchy ? jesli tak to jaka to bedzie mniej wiecej kwota dla mnie i dziewczyny. czekam na Wasze propozycje z gory dzieki Adam
  • 0

#2 jeszua

jeszua

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisano 18 luty 2013 - 17:50

proponuję zapoznać się z 1567 tematami tej samej treści widocznymi w necie

ad. 10 tys: na sam motocykl może wystarczy
ad. ciuchów: widziałeś uczulenie na asfalt? czyli zdartą skórę po drobnym nawet szlifie? zastanów się, czy chcesz na to narażać siebie albo swoją kobietę
ad. kwoty: może się zmieścisz w 2 tys na głowę - licząc średnio po 500 kask, kurtkę, buty, spodnie i rękawiczki razem
jsz
  • 0

#3 nitros66

nitros66

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 luty 2013 - 15:15

Strój to konieczność - piasek na głupim dojedzie do skrzyżowania ( prędkość około 30-20km/h) wystarczyło zeby kumpel ze szkoły pozbawił się skóry na udzie i tyłku tak że nie mógł usiąść na kiblu!

Kask obowiązkowo nowy ( około 500zł za sztukę ) - przy używce z Allegro/komisu nigdy nie wiesz czy już ktoś nie zaliczył w nim konkretnej gleby ( przy mocnych uderzeniach pękają włókna i kask już nie nadaje się do użytku ). - wyjątek to kask kupowany od ZAUFANEGO kumpla/członka rodziny. Kurtka, spodnie ( dobrze żeby były spinane ze sobą ), buty i rękawicę szukaj używek - warto bo sporo zaoszczędzisz. Moto za 10tys kupisz spokojnie- szukaj Hondy Shadow 600 w dobrym stanie,
pozdrawiam.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych