Skocz do zawartości

Zdjęcie

Motocykle dla początkujacych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
231 odpowiedzi w tym temacie

#221 koteczek1064

koteczek1064

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 11:06

Hej mam pytanie jestem dziewczyna i chcialabym sobie kupic motor ale mama problem nie wiem co wybrac :( chce aby mial do 125ccm i ksztalt scigacza. Wiem ze nie zaszpanuje tym :) ale nie o to chodzi potrzebuje motor którym bede mogla po angielskich drogach bo tak sie sklada ze aktualnie jestem w anglii i rozgladalam sie tu i nie ma nic ciekawego jejzdzic motorem to moje marzenie i teraz kiedy mam prace to moge sobie kupic wiec bardzo prosze o porade mam 167cm i warze 65kg :bow:
  • 0

#222 avtotranskont

avtotranskont

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 15:13

167cm i warze 65kg
  • 0

#223 jeszua

jeszua

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 16:06

167cm i warze 65kg

gratulujemy rodzicom, że dobrze Cię odżywiają. znacznie mniej szkole, zwłaszcza poloniście, poziomu wykształcenia w zakresie znajomości języka ojczystego
w następnej kolejności, ze słownikiem ortograficznym w dłoni, może wyjaśnisz - co miały ww. informacje wnieść do dyskusji?
jsz
  • 0

#224 szefcu

szefcu

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 lipiec 2013 - 23:49

dopiero zaczynam przygode z motocyklami (nie licze skuterkow na wakacjach ;) ) i rozwazam trasalpa albo bmw gs...pomoze ktos. chce sprzet do wypadow w trasy ale tez taki ktorym poprzemieszczam sie po miescie tu i tam...co do kasy to tak do 13000..oczywiscie im taniej tym lepiej ;)

pytanie jeszcze do butow...co sadzicie o modece??

• 0

#225 jeszua

jeszua

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 7:15

jakiego trampka to mniej istotne, ważniejsze jakiego gs-a? 650, 700, 800, 1100, 1150, 1200?

poza tym po co turystyczne enduro do jazdy po mieście - masz jakieś inne plany?

inna sprawa, że jakbyś napisał więcej, niż dwa zdania, to byłoby przynajmniej z odpowiedziami się do czego odnosić. a tak to równie dobrze mogę odpowiedzieć, żebyś poszukał er6

co do butów, to proponuję jednak poszukać wśród firm produkujących buty, bo oferta producenta kurtek, który na "coś" nakleja swoje logo w innej działce ubioru dla mnie nie brzmi zbyt wiarygodnie

jsz

• 0

#226 Mata Su

Mata Su

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 wrzesień 2013 - 11:53

Ja zaczynałam na Kawasaki ER-6f i uważam że to bardzo fajny motocykl na początek. Dlatego polecam innym. Jest przewidywalny i łatwy do opanowania. Dzięki temu, że jest dość niski i stosunkowo lekki, pozwala nauczyć się obchodzić z motocyklem i manewrować przy niskiej prędkości bez większego ryzyka położenia go. Poza tym można jeździć nim całkiem dynamicznie, jak już zdobędzie się więcej doświadczenia  :)

• 0

#227 MOTO-MEDYK

MOTO-MEDYK

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 luty 2014 - 22:26

Polecam suzuki gs 500 f , gdyż sam taki posiadam i naprawdę daje dużo frajdy:)

• 0

#228 Brevka

Brevka

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 maj 2015 - 7:50

Moto Guzzi Breva 750, żaden plastikowy japończyk jej nie dorówna. Na pierwsze, drugie i trzecie moto, idealny dla kobiety. Lekki, spalanie 4-5 l, bardzo wygodny, wał kardana, praktycznie bezawaryjny (od dwóch lat mam rocznik 2008 i..nic). Ostatnia zaleta - wygląda bosko! Łapka dla wszystkich

• 0

#229 Emil Wojcik

Emil Wojcik

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 29 maj 2015 - 18:12

Zachęcam do sprawdzenia ZIPP PRO125. Taka typowa damska maszynka, no i wyglądem dużo nadrabia :) 

• 0

Tuning i serwis zawieszenia Motocross i Enduro

htttp://www.szukiel.eu

#230 gregorek

gregorek

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LocationBełchatów

Napisano 31 maj 2015 - 17:51

Typowo damską maszyną - zlekkim zacięciem enduro - jest też Honda NX 250 - mały Dominator. Niestety jest ich mało na polskim rynku.

• 0

#231 bedzia

bedzia

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 czerwiec 2015 - 11:12

Ja zaczynałem jeździć na motocyklach Zippa i bylem zadowolonuy :P no i wiedzxialem ze nie wydalenm nie wiem ile kasy na niego i to bylo spoko :ph34r:

• 0

#232 bedzia

bedzia

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 07 lipiec 2015 - 9:54

zipp raven 125 http://www.zipp.pl/m...aven-125,8.html, moja pierwsza wieksza maszyna... 3 lata, 10 000km, bez wiekszych problemow z nim

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych