Skocz do zawartości

Zdjęcie

Który motocykl lepszy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ghost

Ghost

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 20 maj 2010 - 14:27

Witam wszystkich. Zapewne jest tu wielu użytkowników Aprilii Pegaso i Hondy Dominator. Proszę o poradę który motocykl będzie lepszy. Uwzględniam takie cechy jak jazda zarówno po bezdrożach jak i po asfalcie, awaryjność, przyjemność jazdy i cena. Chciałbym się zmieścić w 6500zł.
  • 0

#2 jeszua

jeszua

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisano 22 maj 2010 - 7:35

jakoś się nikt nie garnie, więc może coś odpowiem z mojej skromnej - w zakresie tego typu motocykli - wiedzy, z racji tego że sam dokonywałem podobnego wyboru w ostatnich tygodniach. pegaso ma 19 z przodu, więc jest mniej terenowe (szutry), natomiast dominator pozbawiony jest w zasadzie owiewki, co odbije się na komforcie jazdy po czarnym na trasie. mój wybór padł na xtz660 tenere - wprawdzie jest cięższa od obu wymienionych, ale sądzę że lepiej spełni się w zadaniach jazdy nieco dalej niż wokół komina i - zakładam - głównie po drogach "fefnastej kategorii odśnieżania"
jsz
  • 0

#3 Ghost

Ghost

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 25 maj 2010 - 15:53

Jak patrzę na tę Yamaszkę to całkiem ładnie się prezentuje i cena też dostojna. Dzięki za poradę. Pozdrawiam
Ghost
  • 0

#4 sebik95

sebik95

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 grudzień 2010 - 18:29

Siema mam 15 lat ważę 65kg i mam 178cm wzrostu.Zwracam sie do was z prośbą i pytaniem jaki Cross/Enduro mi polecacie tak z 50-80ccm ponieważ będzie to mój 1 moto tego typu oczywiście w dobrej cenie
i z dobrym silnikiem.Czekam na odpowiedzi i z góry thx;
  • 0

#5 karina90

karina90

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 grudzień 2015 - 10:51

Ja się mocno zastanawiam czy nie lepszy byłby jednak quada jak suzuki ltr 450? na nim też mozna nieźle poszaleć:)

• 0

#6 Rustler

Rustler

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 31 grudzień 2015 - 16:45

Poszaleć można, ważne, żeby to robić z głową.

• 0

#7 mazeradi

mazeradi

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 02 styczeń 2016 - 14:34

Quady mają dla mnie zdecydowanie mniej zalet niż choćby enduro.
  • 0

#8 Imbachhorn

Imbachhorn

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 11:47

To też kwestia przyzwyczajenia i gustu,ja osobiście również mając taki wybór pozostałbym przy Cross/Enduro,poza tym w niższym zakresie cenowym masz ich szerszy wybór.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych