Skocz do zawartości

Zdjęcie

napinacz rozrządu x11

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Goral

Goral

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 2:15

Witam mam mały problem z x11 wiem ze coś jest nie tak z napinaczami oryginalnymi i jest to cześć awaryjna, Lecz z racji ze x11 jest jak na lekarstwo tak samo informacji o niech to moze ktoś pomoże, ostatnio zaczął szumieć rozrząd wyciągam napinacz a tam zaskoczyła mnie budowa nie z listwa zębatą lecz hmm właśnie co to jest wynikłem ze wygląda na reczną regulacje ale pewnie się myle...

wygląda tak, z góry śruba pełniaca funkcje korka po wybebeszeniu jest coś na kształt tłoczko-nakrętki która wysówa się przez obrót wewnętrznej śruby regulacje jaką przeprowadziłem zrobiłem wsadzając od góry mały plaski śrubokręt i za pomoca obrotów naciagłem napinacz, czy tak ma być czy jednak to jest automat i da się go jakoś naprawić ??

prosze o pomoc Goral!
  • 0
Grosz do grosza i marzenie się spełni >>>>>>>> HONDA CBF/CB 600 hornet Bandit lub inny nakedzik !!!!!!!!!!! Jedyne co człowieka może trzymać przed kupnem motocykla to mama i fundusze >

#2 jeszua

jeszua

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 8:43

hmm... nigdy nie rozkręcam niczego, jeśli nie mam pewności że wiem co jest w środku i jak to potem poskładać. to po pierwsze. po drugie w przypadku motocykli jest taki wynalazek jak serwisówka: zalecam skorzystanie, bo przez pogaduszki na forum raczej nic nie naprawisz
a w ogóle, to po cholerę rozkręcasz motocykl, jeśli się na tym nie znasz? weź go do mechanika i nie ryzykuj, że coś pójdzie nie tak i w czasie jazdy będziesz miał problem na miarę zabrudzonych gaci (w tej lepszej wersji bajki)
jsz
  • 0

#3 Goral

Goral

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 24 marzec 2012 - 20:16

heh lubie się bawic tylko mnie zaskoczył ten napinacz a informacji na temat x11 poza wymienionym co się psuje nic więcej nie idzie znaleść ale dorwąłem juz serwisa :)

• 0
Grosz do grosza i marzenie się spełni >>>>>>>> HONDA CBF/CB 600 hornet Bandit lub inny nakedzik !!!!!!!!!!! Jedyne co człowieka może trzymać przed kupnem motocykla to mama i fundusze >

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych