Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie można spróbować jazdy quadem i ATV

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Garfield

Garfield

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 27 marzec 2009 - 20:45

Tak jak w temacie. Nawet chiński quad kosztuje kupe kasy a przeważnie nie mają homologacji co dopiero mówić o porządnych maszynach. Przeciętny biker jak nie ma kumpla z quadem, albo nie jest jakimś leśnikiem lub ze straży granicznej to nie ma szansy spróbować. stąd ten wontek:

PISZCIE GDZIE MOŻNA WYPOŻYCZYĆ QUADA I NIM POJEŹDZIĆ NA JAKIMŚ TORZE ?
  • 0

#2 miodek68

miodek68

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 wrzesień 2009 - 21:15

witaj . jesli moge ci cos poradzic to bardzi chetnie a mianowicie : mozesz kupic sobie qvada naszej polskiej produkcji a mianowicie : arkus&romet ma do zaoferowania wlasnie takie pojazdy jakich szukasz a jesli moge ci podpowiedziec to jest to dobry sprzet chociaz najwiekszy ich qlad ma 250 cm pojemnosci ale naprawde jest dobry i w dostepnej cenie i uwiez mi ze frajda z jazdy jest nie mala .powiem ci jedno i to jest prawda ( male za cieszy ) . ja mam 41 lat i jezdze tez motocyklem naszej polskiej produkcji a mianowicie romet r250 jest to takzwany kanapowiec czyli choper i jestem z niego zadowolony a na przyszly rok planuje kupic wlasnie czterokolowca tez naszej produkcji . serdecznie pozdrawiam milosnika motoryzacji .
a quadem nie musisz jezdzic tylko po torze .
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych