Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy opłaca się?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ghost

Ghost

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 26 maj 2010 - 8:57

Ostatnio dostałem cynka od znajomego, że chce sprzedać quada. Jest to New Force 150 z 2004. Ma bardzo mały przebieg bo niecałe 3tys km. Kasa jaką za niego woła to 2500zł. Co prawda mam wątpliwości bo to Tajwan. Doradźcie sami
  • 0

#2 PinKee

PinKee

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 10 czerwiec 2010 - 9:53

Na Tajwanie robią jedne z najlepszych rowerów na świecie oraz najlepszy sprzęt komputerowy - to chyba niezła rekomendacja co do jakości produktów z tego kraju :) Zresztą zawsze możesz się trochę potargować z kolegą, parę setek powinieneś uszczknąć z ceny.
  • 0
Od lutego 2009 jestem dumnym posiadaczem Kawasaki ER-6n '08 i oczywiście motocyklistą - to mój pierwszy sezon.

#3 stoodent1

stoodent1

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano 21 czerwiec 2010 - 8:10

Opłacalność zależy od tego jak twój kolega jeździł i ile ma przewidziane w instrukcji na remont silnika, wymianę napędu, stan opon, łożysk itp
  • 0
Jestem studentem technologi żywienia na UP Lublin. Uwielbiam motocykle i wszystko c z nimi związane. Nie ma nic lepszego jak daleka wyprawa motocyklem w towarzystwie kumpli. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, nowe miejsca. motto: żyj pełnią życia!

#4 Ghost

Ghost

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 02 lipiec 2010 - 0:31

Ten Quad stał w większości w garażu bo kolega nie miał czasu nim jeździć. Czasami był mały wypad w las ale to bardziej turystyczny szlak niż freestyle. Zazwyczaj były to przechadzki w niedzielne popołudnie. Mam dylemat co do Quada a jakiegoś Enduro. Dlatego Panowie jeżeli możecie doradźcie.
  • 0

#5 Mikuch

Mikuch

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • Locationhttp://x-profit.com/

Napisano 02 luty 2014 - 23:43

Na allegro jest atrakcyjniejsza propozycja.

• 0

#6 karina90

karina90

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 październik 2015 - 8:49

A gdzie jeszcze szukacie części? znacie może ten sklep quady części? mają tam chyba całkiem spory asortyment prawda?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych