Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prawko kat. A

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#41 Kynga

Kynga

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 26 styczeń 2010 - 23:21

Witam,

Jeśli jest ktoś z Warszawy to mógł by mi polecić dobrą szkołę ewentualnie dobrego instruktora ? :) bo tak się przymierzam na wiosnę ruszyć na kurs z tym że na A2 bo przecież przepisy się zmieniły :) podobno ... Pozdrawiam

• 0
:-]

#42 jeszua

jeszua

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisano 27 styczeń 2010 - 14:55

Jeśli jest ktoś z Warszawy to mógł by mi polecić dobrą szkołę ewentualnie dobrego instruktora ?

a jak nie jestem z wawy, to nie mogę polecić? bo mógłbym (tak, to się pisze razem), ale skoro takie kryteria... :paranoid:
http://www.kulikowisko.pl/
http://www.pro-motor.pl/
jsz
  • 0

#43 Kynga

Kynga

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 27 styczeń 2010 - 20:50

hehe możesz możesz :) tylko mi chodziło o to raczej bo są na tym forum ludzie z całej Polski czy ktoś akurat z rejonu Warszawy, ale skoro Ty mimo że nie jesteś ale możesz mi coś polecić to tym bardziej się cieszę :) pozdrawiam ;)
  • 0

#44 ppaslawski

ppaslawski

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 styczeń 2010 - 9:14

W Wawie jest coś takiego co się nazywa motoszkoła. Dotąd robili tyko kursy doskonalenia jazdy, ale podobno zaczyna od tego sezonu kursy na prawko. Byłem na ich kursie bezpiecznym i technicznym. Kapitalne. Jeśli tak samo będą robić kursy na prawko to naprawdę warto polecić. Sprawdź na ich stronie www.dlamotocyklistow.pl.
  • 0

#45 antrax

antrax

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 luty 2010 - 21:42

Gdzie się najlepiej na kurs w Olsztynie zapisać??? Zdawał ktoś z Was może w tym mieście???
  • 0

#46 Kynga

Kynga

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 05 luty 2010 - 20:00

zapisałam się :) i od 16 lutego zaczynam :) dzięki Jsz za polecenie mi "pro-motoru" okazało się że moja znajoma jest tam instruktorem crossów :) pozdrawiam :)
  • 0

#47 Goral

Goral

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 05 luty 2010 - 22:35

witam po dłuższej przerwie!
Mam prośbę jeżeli ktoś ma jakieś info co do tych z mian w kat A to bardzo proszę o informacje.
weszło to, czy nie, czy wejdzie..???
  • 0
Grosz do grosza i marzenie się spełni >>>>>>>> HONDA CBF/CB 600 hornet Bandit lub inny nakedzik !!!!!!!!!!! Jedyne co człowieka może trzymać przed kupnem motocykla to mama i fundusze >

#48 jeszua

jeszua

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisano 06 luty 2010 - 11:39

bez zmian: w planach, AFAIK
jsz
  • 0

#49 GOsia

GOsia

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 marzec 2010 - 22:12

Witam!

Czy wie ktoś jak wygląda egzamin w sytuacji, gdy posiadam już kat.B- jest się z czegoś zwolnionym może?! :)
I pytanie do ludzi z Krakowa- polecacie jakąś dobrą szkołę? :)

Pozdrawiam,
Goska :pompom:
  • 0

#50 stoodent1

stoodent1

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano 14 marzec 2010 - 22:33

Niestety koleżanka nie jest z niczego zwolniona bo egzamin na moto i tak jest krótki.
Placyk (ósemka+górka+obsługa) i miasto jedna trasa no i oczywiście przed wszystkim teścik :)
POWODZENIA
  • 0
Jestem studentem technologi żywienia na UP Lublin. Uwielbiam motocykle i wszystko c z nimi związane. Nie ma nic lepszego jak daleka wyprawa motocyklem w towarzystwie kumpli. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, nowe miejsca. motto: żyj pełnią życia!

#51 GOsia

GOsia

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 0:06

dzięki :) damy rade :bibibi:
  • 0

#52 jeszua

jeszua

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 6:50

szkołę... tą samą, co zwykle. z tym, że lepiej się spieszyć, bo miejsca zazwyczaj mają zajęte na długo przed kursami. gdyby było ekstremalnie, to podobno jeszcze na salwatorze jest jakiś instruktor-motocyklista, ale jak szkoli to już nie wiem. a, i coś na zakopiańskiej - mogę popytać o namiar jeśli byłby potrzebny; tam z kolei znajoma jest instruktorką, jeżdżąca. resztę w zasadzie można omijać z daleka, bo każą hamować tyłem i na pytanie o przeciwskręt zrobią rybkę...
jsz
  • 0

#53 jeszua

jeszua

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisano 15 marzec 2010 - 23:18

TO: nie ma edycji? a była...

widziałem się dziś z Samumem, jak się pospieszysz to masz szansę jeszcze się zapisać na wiosenny kurs. ale biegusiem, biegusiem :D
jsz
  • 0

#54 stoodent1

stoodent1

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano 16 marzec 2010 - 9:32

Wybaczcie za off ale przydała by się opcja edit... :)
  • 0
Jestem studentem technologi żywienia na UP Lublin. Uwielbiam motocykle i wszystko c z nimi związane. Nie ma nic lepszego jak daleka wyprawa motocyklem w towarzystwie kumpli. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, nowe miejsca. motto: żyj pełnią życia!

#55 GOsia

GOsia

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 0:23

jeszua dzięki wielkie za te informacje, bo nie chce trafić do kogoś z przypadku. W KSM wczoraj zamknęli zapisy, następne będą od maja, więc chyba grzecznie poczekam :)
ale jeszcze byłabym zainteresowana ewentualnie tą kobietką, o której mówisz, że jest z zakopianki- która to szkoła, bo coś nie mogę znaleźć na necie żadnej stamtąd z kat.A.. :paranoid: ?!? a słyszałeś coś może jak uczą na kat.A w szkole Jurka Masiera (http://www.juma.praw...ndex.php?site=1)?Pytam o tą tylko dlatego, że lata temu On mnie uczył na B i jak widać wyuczył :) przynajmniej patrze w lusterka, a nie jak pan, który dzisiaj potrącił motocykliste na Brodowicza :boxing:

EDIT NEED!! :pompom:
  • 0

#56 bialy0109

bialy0109

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 kwiecień 2010 - 19:05

Witam wszystkich :) mam mały dylemat co do prawka kat A :) co prawda brakuje mi jeszcze rok do niego ale słyszałem że w tym roku mają się zmienić przepisy dotyczące tej kategorii ;/ podobno mają zrobić ją od 24 lat . Ktoś mi też wspominał że jeśli ma się zrobione A1 to po dwóch latach od chwili zdania prawka można się ubiegać się o prawko kat. A :) czy coś wiecie w tej sprawie ?? kiedy ma wejść ta ustawa czy cokolwiek ?? z góry dziękuję za odpowiedź . Pozdrawiam :)
  • 0

#57 jeszua

jeszua

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisano 06 kwiecień 2010 - 21:51

po pierwsze mógłbyś być TAK uprzejmy, i zapoznać się z całym wątkiem
po drugie z czystej złośliwości zamiast odpowiedzi - wskazuję źródło. życzę udanej lektury
jsz
  • 0

#58 Goral

Goral

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 10 kwiecień 2010 - 21:50

witam Wie ktoś, kiedy ma/może wejść ta nowa ustawa o prawku ???
mam jeszcze takie pytanie czy jak zacznę robić kurs na A, to mogą mi cofnąć ten kurs lub wdać a2 ?

A z innej beczki co sądzicie o tych nowych przepisach moim zdaniem zmiana jest trochę bezsensu, powinni jeżeli już muszą to zezwolić na poruszanie się motocykle typu cb 500 /er 500, a z tego co mi się wydaje nie zaliczają się one, a są przez wielu uważane za moto najlepsze na początek. Nie ma nasza motocyklowa brać jakiś znajomości by im to wytłumaczyć, i wspólnie z motomaniakami ;) doszli by do porozumienia?
  • 0
Grosz do grosza i marzenie się spełni >>>>>>>> HONDA CBF/CB 600 hornet Bandit lub inny nakedzik !!!!!!!!!!! Jedyne co człowieka może trzymać przed kupnem motocykla to mama i fundusze >

#59 Kynga

Kynga

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 27 maj 2010 - 14:30

no i dzisiaj ZDAŁAM prawko ; ; ; :D :D :D powodzenia dla tych co egz mają przed sobą ; ; ;
  • 0

#60 stoodent1

stoodent1

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano 27 maj 2010 - 19:58

Kynga gratulacje !! :D
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych