Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ogórki łączcie się!!!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Malysz

Malysz

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 20 maj 2009 - 11:43

No to ja też. Jeszcze bez sprzętu, ale z z wielką pasją i determinacją w sercu :) ))
Pozdrawiam

--
Małysz
  • 0

#22 PinKee

PinKee

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 21 maj 2009 - 20:46

Co to w ogóle jest ten "ogórek"? :) Motor mam dopiero od lutego, więc jeszcze z całym moto-slangiem nie jestem zaznajomiony.
  • 0
Od lutego 2009 jestem dumnym posiadaczem Kawasaki ER-6n '08 i oczywiście motocyklistą - to mój pierwszy sezon.

#23 Damian

Damian

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 22 maj 2009 - 15:57

Ogórek – rodzaj roślin jednorocznych z rodziny dyniowatych. Pochodzi ze Środkowej Azji. :D

Ale tak poważnie to kolego to osoba początkująca jazdę na motocykl czyli osoby zielone w sprawach technik jazdy na motocyklach :wacko: :crazy2:
  • 0
BURN RUBBER NOT YOUR SOUL

#24 PinKee

PinKee

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 22 maj 2009 - 21:07

To w takim razie ja też niestety jestem zmuszony zaliczyć siebie w poczet tychże ogórasów :) A powiedz mi jeszcze ile czasu się takim ogórkiem pozostaje, kiedy następuje przejśe w fazę kolejnego warzywka? (nie chodzi mi w tym momencie o warzywo nie dające oznak życia)
  • 0
Od lutego 2009 jestem dumnym posiadaczem Kawasaki ER-6n '08 i oczywiście motocyklistą - to mój pierwszy sezon.

#25 Damian

Damian

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 23 maj 2009 - 11:27

To jest dość trudno określić i każdy ci to powie, to zależy na pewno od czasu ile masz motocykl ale najważniejsze to ile wykręciłeś kilometrów zdobywając przy tym drogo cenne doświadczenie. Ogórkiem na pewno będziesz przez pierwszy sezon a potem możesz wyjść ze słoika lecz nie za daleko najwyżej tak za pokrywkę :pompom: :P
  • 0
BURN RUBBER NOT YOUR SOUL

#26 Brilhantina

Brilhantina

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 21 czerwiec 2009 - 23:28

To ja też się ładnie tutaj przywitam, bo prawko zrobione i teraz czeka mnie wielkie wakacyjne pracowanie na sprzęta :D
  • 0

#27 karoleq_90

karoleq_90

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 79 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 21:15

Ja również się dołaczę bo sprzęt mam od niedawna i wielkim ekspertem to nie jestem. Może tylko teoretykiem ( czytam Motocykl). :nod:
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych