Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oceń zlot

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maciek

Maciek

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 55 postów

Napisano 30 marzec 2009 - 15:26

Lada moment zacznie się sezon zlotów motocyklowych, a że nie da się być w kilku miejscach na raz, trzeba dokonać wyboru. W tym wątku wpisujcie opinie i wrażenia ze zlotów. Gdzie warto pojechać, a który zlot lepiej sobie odpuścic?
  • 0

#2 Maciek

Maciek

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 55 postów

Napisano 30 marzec 2009 - 15:31

TOH PARTY Ortowice k/Kędziezyna Koźla. Zlot organizowany przez Troopers of Highways FG. Byłem dwa razy. Fajne miejsce - w lesie nad bajorkiem, fajny klimat, zajebiści ludzie. Szacun!
  • 0

#3 Kacper_00

Kacper_00

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 23 kwiecień 2009 - 17:09

No witam. Ostatnio byłem na rozpoczęciu sezonu motocyklowego na Jasnej Górze w Częstochowie. Było tam 20 tyś motorów. A pomyśleć że zaledwie parę lat temu ledwo 5 tyś. Zapraszam za rok ponieważ panuje tam bardzo miła atmosfera. A co do zlotów które dopiero będą miały miejsce to wiadomo mi o jednym : W Koszęcinie w terminie od 1.05.2009- 3.05.2009. rok temu byłem na nim i panuje tam bardzo miła atmosfera. Jest świetna ekipa i mnóstwo atrakcji. Z tego co wiem to 2.05.2009 motocykliści mają odwiedzić Gimnazjum znajdujące się niedaleko całej imprezy w celu ( wiecie jakich) uświadomienia młodym że motory to nie tylko "gzucie" na prostej z max speede,m Serdecznie zapraszam i goraco polecam :) . Szerokości!
  • 0
Panowie i Panie :) Szerokości i Przyczepności w tym sezonie ^^

#4 oNiW_R1

oNiW_R1

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 maj 2009 - 10:30

"Symchro 2009" Bielsk Podlaski 02.05.2009 Byłem rok temu i było naprawdę ciekawie. Więcej info :http://www.godboys.yoyo.pl/
  • 0

#5 Garfield

Garfield

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 02 maj 2009 - 6:12

Zlot "Gryzlies Gawra" w Pobiedziskach, fajny ośrodek w lesie, fajny klimat, tylko trafić ciężko. Byłem dwa lata temu i w tym roku też sie wybieram, tylko nie wiem kiedy dokładnie jest. Chyba w lipcu, ale to się okaże jak sprawdzę w MOTOCYKLU :D

aaa i jeszcze "Czachowisko" w Ludwikowicach Kłodzkich 12-14.06, wprawdzie nie byłem, ale spotkałem kiedyś Czachę który to organizuje i muszę tam sie wybrać bo MUSI być fajnie.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych