Skocz do zawartości

Zdjęcie

Maćko wita ;P

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 macius1040666

macius1040666

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 24 kwiecień 2009 - 22:36

witam

wszyscy się przedstawiają to myślę sobie ze i ja się przywitam tak uroczyście a nie w postach w osobnych tematach ;P

więc jak pewnie cześc z was już wie jeżdzę po Zielonej Górze chińskim skuterkiem a na następny sezon jak kasa będzie to przesiadam się na markowy skuter - Peugeot Jetforce(bardzo porządna maszynka). A jak będzie upragniona 18-tka to postaram się już siedzieć za kierownicą poważniejszego motocykla, tj. jakiegoś nekeda na początek, żeby nie szalec odrazu to na coś ok 250-600ccm.

Dodam też że stronka bardzo pierwsza klasa i jak na początek to świetnie sobie radzi. Myślę że za pare miesięcy to będzie jedna z najlepszych stron o motocyklach, tylko że trzeba jeszcze dodać katalog i ciutkę więcej testów ;P

pozdrawiam, szerokości życzę ;)
  • 0
Narazie mam Colibra - klon, ale cóz, pożyjemy zobaczymy ;)

#2 Mikele_J

Mikele_J

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 39 postów

Napisano 25 kwiecień 2009 - 14:49

Witamy. Dobrze że podoba Ci się nasza strona. Katalog motocykli jest w drodze i już niedługo będzie można z niego korzystać. Tymczasem możecie korzystać z wielu różnych testów i artykułów a wierzcie mi, że można się tu zgubić na parę ładnych wieczorów. Materiału jest bardzo dużo i baza cały czas się powiększa. Zachęcamy również do kupowania wydania pisanego ponad dwieście stron mięsięcznika-na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie. Szerokości
  • 0

#3 vilu

vilu

Member

• Forumowicze
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 06 maj 2009 - 15:25

Witam
  • 0

#4 karoleq_90

karoleq_90