Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wiatr w włosach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 andstaw

andstaw

Newbie

• Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 maj 2009 - 22:18

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych czujących wiatr w włosach. Moja pasja to motoryzacja szczególnie dwa kółka, jazda na moturze to dla mnie wolność której poświęcam każdą wolną chwilę :) :) :) POZDROWIENIA
  • 0

#2 PinKee

PinKee

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 24 maj 2009 - 23:01

O kolego, jakże Ci zazdroszczę, że stać Cię, aby każdą wolną chwilę spędzać na jeździe. Ja też chętnie bym tak czynił, ale szybko poszedłbym z torbami, zwłaszcza po ostatniej podwyżce cen wachy :/ Ostatnio nawet miałem trzydniową abstynencję od jazdy, trenuję silną wolę, bo szukam oszczędności :)

Poza tym doszukuję się błędu logicznego w Twojej wypowiedzi - jak można czuć wiatr we włosach na motorze w kasku? W integralu na pewno nic nie czuć, może w jakimś orzeszku ^_^ Ja jeżdżę dodatkowo w kominiarce nieprzepuszczającej wiatru, więc o powiewających włosach mogę zapomnieć (i tak mam króciutkie, więc nie miałoby co powiewać nawet podczas huraganu :)
  • 0
Od lutego 2009 jestem dumnym posiadaczem Kawasaki ER-6n '08 i oczywiście motocyklistą - to mój pierwszy sezon.

#3 karoleq_90

karoleq_90

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 79 postów

Napisano 26 czerwiec 2009 - 21:09

Również witam!!!
  • 0

#4 Damian

Damian

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 28 czerwiec 2009 - 9:09

trenuję silną wolę, bo szukam oszczędności
wiem co czujesz PinKee łącze się z Tobą w zmaganiach :D No paliwo coraz droższe a chęć jazdy coraz większa łooo matko polko źle się dzieje w naszym świecie :evil:
A może kolega śmiga sobie po podwórku wokół domu bez kasku i wiatr czuć, wyjedzie za winkla i jak dmuchnie to dęba włosy stają B)

Ooo a właśnie PinKee mam zamiar kupić sobie taką kominiareczke ale na przyszły sezon bo w tym roku to mało mi się przyda a do ciebie pytanko czy to dobry zakup ? spełnia swoją role ? Na alledrogo.pl widziałem takie mniej więcej za 20zł ale obawiam się że to nie jest to co potrzeba na innej stronce motocyklowej nie podam adresu bo po co widziałem już za 60zł jak to jest która będzie już spełniać swoją role ?
  • 0
BURN RUBBER NOT YOUR SOUL

#5 PinKee

PinKee

Advanced Member

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 29 czerwiec 2009 - 9:19

Kominiarka nieprzepuszczająca wiatru to dla mnie niezbędny element stroju jak nie jest gorąco na dworze. Na początku sezonu, kiedy jeszcze jej nie miałem, a temperatury nie zachwycały, to mimo jazdy w pełnym kombinezonie, kasku i zwykłej kominiarce i tak non stop miałem przeziębione gardło albo mi było zimno podczas jazdy - zdarzały się sytuacje, że mi zimne wietrzysko podwiewało przez kołnierz do środka kurtki :) Jak tylko kupiłem kominiarkę z membraną, to jak ręką odjął, na motorze zrobiło się cieplutko ^_^ (przypominam, że mówię o okresie, kiedy jeszcze nie było temperatur rzędu 30 stopni C) Tak więc warto wydać te kilkadziesiąt złociszy, bo komfort jazdy mocno wzrasta. Co więcej, jak jest ciepło, to w tej kominiarce się człowiek nie poci, bo odprowadza wilgoć od skóry.

Za 2 dyszki to się kupi tylko zwykłą bawełnianą kominiarkę raczej, ja za swoją membrankę z Oxfordu zapłaciłem ok. 80 zł w Intermotorsie. Mam też ocieplacze na kolana, przydają się szczególnie jak jedziesz w dżinsach i złapie Cię deszcz, bo strasznie wtedy marzną kolana :/
  • 0
Od lutego 2009 jestem dumnym posiadaczem Kawasaki ER-6n '08 i oczywiście motocyklistą - to mój pierwszy sezon.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych