Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

50-lecie startów Yamahy w GP

Yamaha świętuje 50-lecie startów w mistrzostwach świata Grand Prix. Trzeba przyznać ze sukcesów ma wiele - wystarczy spojrzeć na ostatnią dekadę. To oczywiście zasługuje na upamiętnienie a jubileusz jest nie byle jaki bo okrągłe pół wieku.

Na specjalnie stworzonej witrynie poświęconej temu jubileuszowi znajdziemy wszystkie informacje o startach Yamahy, filmy, historyczne statystyki itd. Stronka jest ciekawie wykonana, niexle wygląda a nawigacja nie jest trudna. jedyną jej wadą (choć nie dla wszystkich) jest fakt, że jest w języgu angielskim. zastanawia też sposób nawigacji gdzie po kliknięciu w fajnie wyglądajace menu zostajemy przerzuceni do podstrony. Tam znajdują się jednak całe pokłady informacji. Wszyscy fani marki Yamaha i wyścigów motocyklowych znajdą tam coś dla siebie. Nas witrynę dostaniecie się klikając TUTAJ lub w zdjęcia poniżej.


Zobacz również:
Mimo sporych skoków zawieszeń jeżdżą głównie po asfalcie. Mają mocne silniki i 17-calowe koła. Są łatwe w obsłudze, dają masę radości z jazdy i są świetnymi kumplami w podróży.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij