Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

72 zęby w warsztacie

Rękojeść z grzechotką to podstawa każdego warsztatu mechaniki pojazdowej. Ze względu na dużą ilość zastosowań profesjonalni producenci oferują szeroki wachlarz narzędzi tego rodzaju. Po raz kolejny swoją ofertę rękojeści rozszerzyła także marka NEO, przedstawiając nową „grzechotkę” o rozmiarze ¼”.

Nowa rękojeść z grzechotką NEO o rozmiarze ¼” jest przystosowana do pracy zarówno z nasadkami, jak i z końcówkami wkrętakowymi. Narzędzie zostało wyprodukowane zgodnie z normą DIN 3122. Korpus rękojeści wykonano z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej (CrV). Uchwyt został pokryty dwumateriałową powłoką. Wewnętrzna część została wykonana z twardego, odpornego materiału, a zewnętrzna z miękkiego tworzywa. Pozwala to na zachowanie odpowiedniej trwałości narzędzia oraz sprawia, że praca nim jest wygodniejsza. Grzechotka została wyposażona w precyzyjny, 72-zębowy mechanizm zapadkowy, który pozwala na dokładną pracę, nawet w przypadku niewielkich elementów. Mechanizm grzechotki wykonano ze stali chromowo-molibdenowej (CrMo)  o wysokiej trwałości. Zastosowanie tego stopu w najbardziej narażonym na uszkodzenie i zużycie elemencie narzędzia znacząco podnosi jego wytrzymałość. Nowa grzechotka, tak jak wszystkie narzędzia mechaniczne w ofercie NEO, została objęta 25-letnim okresem gwarancyjnym.
Więcej informacji na temat nowej rękojeści z grzechotką oraz pozostałych narzędziach marki NEO można znaleźć na stronie www.neo-tools.com.

 

Zobacz również:
Wygląda na to, że kolesie z BMW postanowili namieszać. Nie tylko pokazali seryjnego streetfightera S 1000 R, ale też ustalili dla niego bardzo konkurencyjną cenę – 53 400 zł.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij