Motocykl poleca:

A Ty wiesz dlaczego jeździsz? Zobacz „Co nas kręci”

Poleć ten artykuł:

Są takie dni kiedy masz doła, szukasz inspiracji, chcesz zobaczyć coś pięknego lub po prostu oderwać się od otaczającej rzeczywistości. Widziałeś już film, który to umożliwia?

Why we ride, kadry z filmu Zobacz całą galerię

 „Why we ride” bo o nim tu mowa, w polskim tłumaczeniu „Co nas kręci” to film dokumentalny o motocyklistach w reżyserii Bryana Carrolla.

Film składa się głównie z relacji i wspomnień motocyklistów. Są to mniej lub bardziej znane postacie w różnym wieku. Wszystkich łączy fakt, że kochają motocykle i są zgodni, że „jeśli tylko spróbujesz, nigdy tego nie porzucisz”. Dowiedz się m.in. dlaczego Keith Code- twórca California Superbike School  utworzył tą szkołę, jak zaczynał Jason DiSalva - zwycięzca Daytony, czy chociażby co do ścigania się skłoniło Kenniego Rogersa, trzykrotnego Mistrza Świata w kategorii MotoGP.

Film, oprócz podziwiania pięknych widoków, pozwoli ci utonąć w refleksji, czym dla ciebie jest jazda, bo nie wątpimy, że tak jak my, wielbisz motocykle, a  wieczorna prognoza pogody tylko cię dołuje.

Ten film (a nawet trailer) na pewno nie ułatwi rozłąki z jazdą, wręcz jesteśmy pewni, że po jego zobaczeniu jak najszybciej będziesz chciał pośmigać po winklach i dostarczyć organizmowi konkretnej dawki adrenaliny.

Tagi: Why we ride | film motocyklowy | Bryan Carroll

Oceń artykuł:

--

Motocykl OnlinePorady dla motocyklistów

Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów