Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ
10


OCEŃ
3.0

Akcja serwisowa Fireblade'a w USA

Honda ogłosiła akcję serwisową dotyczącą nowej CBR Fireblade i wersji SP. Czy akcja będzie też w Europie?

Honda CBR 1000 RR Fireblade SP i SP2 2017, premiera, Intermot 2016

Akcja serwisowa ogłoszona w Stanach Zjednoczonych dotyczy aż 2 443 sztuk Fireblade'a i Fireblade'a SP. Wszystkie te motocykle muszą wrócić do serwisów na kontrolę i ewentualną naprawę. Problemem w FireBlade'ach jest wlew paliwa, a właściwie szpara pomiędzy korkiem wlewu paliwa a zbiornikiem. Szczelina między nimi jest za duża, co może spowodować dostawanie się wody do zbiornika. Korki w USA będą wymieniane oczywiście za darmo, podobnie jak podzespoły na które mogła wpłynąć ta wada.

Nie wiadomo czy sprawa będzie dotyczyć też motocykli na Europejski rynek, ale jeśli sprawa dotyczy zbiornika i wlewu paliwa, przypuszczamy że również na starym kontynencie Fireblade będzie wymagał usunięcia tej wady. W Stanach akcja startuje 4 grudnia. Masz CBR 1000 Fireblade z rocznika 2017? Trzymaj rękę na pulsie.

 

Zobacz również:
Nadchodzi potężne trzęsienie ziemi. Dziewięć najmocniejszych naked bike’ów  spotkało się w teście porównawczym. 31 cylindrów, 1352 KM i jedno pytanie: która z maszyn jest najlepszym power nakedem 2015 roku?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij