Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

BMW R nineT Racer - nowość 2017

Jesteś fanem klasyki? BMW ma coś dla ciebie! R nineT Racer po prostu zmiażdży cię wyglądem i miło zaskoczy całą resztą. Cofnij się w czasie w lata 70.!

Nowości 2017: BMW R nineT Racer.

Półowiewka i sportowe malowanie maszyn BMW z przeszłości w bardzo udany sposób nawiązują do klimatu wprost z lat 70. ubiegłego wieku. Z kolei chłodzony powietrzem i olejem bokser o pojemności 1170 cm3 i mocy 110 KM, zawieszenia (widelec teleskopowy i Paralever) oraz hamulce (z przodu dwie tarcze o śr. 320 mm) z ABS-em w standardzie to ukłon w stronę współczesności. Mało tego dzięki modułowej budowie bazującej na modelu R nineT masz szerokie pole do popisu w temacie przeróbek. Łatwo stworzysz własną wersję Racera. 
Już w standardowej wersji spodoba ci się dbałość o detale - wystarczy rzut okiem na kute i anodowane półki oraz sety podnóżków.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Jesteś fanem klasyki? BMW ma coś dla ciebie! R nineT Racer po prostu zmiażdży cię wyglądem i miło zaskoczy całą resztą. Cofnij się w czasie w lata 70.!</p><br /><br /><a href="/newsy/Nowosci-2017-BMW-R-nineT-Racer,10655,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2016-10-14 09:49:24
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij