Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

BMW RR Days - zaproszenie

Piękna pogoda, a do tego tor wyścigowy i motocykle BMW do dyspozycji. Czego chcieć więcej? Jeśli chcesz miło spędzić dzień - spiesz się i kieruj do Kamienia Śląskiego. Dziś drugi dzień BMW RR Days.

BMW RR Days na torze Silesia Ring BMW RR Days na torze Silesia Ring

Wczoraj z samego rana tor Silesia Ring przywitał uczestników BMW RR Days ulewnym deszczem. Na szczęście strach ma wielkie oczy, więc po dłuższej chwili niebo się rozjaśniło, a zza chmur wyszło słońce. Nitka toru błyskawicznie wysychała i można było jeździć.

BMW zapewnia motocykle testowe - do dyspozycji uczestników jest cała seria S, tzn. sportowy S 1000 RR, naked S 1000 R oraz bardziej turystyczny S 1000 XR. Na miejscu możesz się zaopatrzyć w części i gadżety BMW (stoisko Inchcape Motor), sportowe części i akcesoria (Legato Motocykle), opony (Dunlop) oraz spotkać się z zawodnikami na co dzień ścigającymi się w Mistrzostwach Polski i Europy.

Nawet fani off-roadu i dużych GS-ów nie będą się nudzić - Akademia Enduro pomoże podszkolić umiejętności i miło spędzić czas. 

Przepis na udany dzień już znasz. Teraz wystarczy przyjechać do Kamienia Śląskiego i dobrze się bawić! Zapraszamy w imieniu organizatorów.

zobacz galerię

Zobacz również:
Jeżeli na jazdę możesz poświęcić czas tylko po pracy, twoja maszyna musi być wyjątkowa. Mieliśmy to szczęście, że trafiły do nas aż cztery takie sprzęty.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij