Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

BMW będzie produkować małe motocykle!

BMW właśnie ogłosiło rozpoczęcie współpracy z indyjską firmą TVS Motor Company i zadeklarowało chęć wejścia w segment motocykli poniżej 500 cm3.

Długoterminowe porozumienie zostało podpisane dziś. Deklaracji towarzyszyły oczywiście opowieści o odpowiedzi na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku, i sytuacji na świecie. Z całą sprawą wiąże się oczywiście szansa na spore zyski, zważywszy na fakt, że TVS MC jest jednym z największych producentów motocykli na świecie (ponad 2 miliony sztuk rocznie), z zyskami na poziomi miliarda dolarów rocznie. BMW to kolejna firma, która zgłasza zainteresowanie gigantycznym przecież rynkiem motocykli małolitrażowych. Obie firmy są zadowolone z podjęcia współpracy, ale nie wiadomo jeszcze kiedy zobaczymy pierwsze jej efekty.

Czyżbyśmy już niedługo mieli ujrzeć GS-a 125 lub 250? A może chodzi o małe nakedy i skutery, które zapełnią europejskie miasta?

 


Zobacz również:
Mimo że seria "małych GS-ów" pozostaje nieco w cieniu maszyn napędzanych bokserami, to faktem iż modele F 700 GS, F 800 GS i F 800 GS Adventure mają grono swoich wiernych wielbicieli. Nic w tym dziwnego bowiem występujący w trzech wariantach, napędzany rzędowym twinem motocykl jest bardzo udaną, przemyślaną i sprawdzoną konstrukcją.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij