Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

BP Poznań zaprasza już w niedzielę!

Już 8 maja odbędzie się druga impreza tegorocznego cyklu Motocyklowych Niedziel na Stacji BP. Na wszystkich odwiedzających czeka sporo atrakcji. Imprezie patronuje MOTOCYKL.

Już po raz trzeci stacja BP przy ulicy Szwajcarskiej 1 w Poznaniu będzie zamknięta dla samochodów, a wstęp na nią będą miały tylko motocykle. BP i MOTOCYKL zapraszają na kolejną imprezę z cyklu Motocyklowych Niedziel na Stacjach BP.

Tegoroczne imprezy BP oferują jeszcze więcej atrakcji niż w poprzednich latach. Tak jak wcześniej pojawi się bezpłatna hamownia firmy Ratka Motocykle, będą pokazy stunterskie i trialowe, prezentacje nowych ciuchów i akcesoriów motocyklowych, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, konkursy z nagrodami oraz nasza MOTOCYKLOWA GIĘTARA, w której również można wygrać ciekawe nagrody. Impreza startuje o godzinie 11 i potrwa do późnego popołudnia.

A tak był w zeszłym roku:


zobacz galerię

Zobacz również:
Gdy ujrzał światło dzienne, od razu, i to wyraźnie, przebił konkurencję osiągami. Ale czy w parze z tym idzie niezawodność? Zwłaszcza jeśli koła nawinęły 50 000 km?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij