Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Bezpłatna akcja serwisowa SHOEI i premiera kasku NEOTEC

Specjaliści SHOEI będą obecni przez cały czas trwania Wystawy na stoisku SHOEI Polska i udzielą wszelkich porad dotyczących konserwacji, użytkowania i pielęgnacji kasków. Bezpłatna akcja serwisowa SHOEI jest przeprowadzana na wszystkich najważniejszych wydarzeniach motocyklowych; imprezach wystawienniczych, zawodach czy dniach otwartych sieci SHOEI w całej Polsce.

Bezpłatny serwis obejmuje:
1.    Sprawdzenie i regulacja mechanizmów wizjera przy użyciu specjalnej szyby regulacyjnej oraz narzędzi serwisowych (bezpłatna wymiana mechanizmów mocujących w przypadku zużycia).
2.    Sprawdzenie działania mechanizmów wentylacji (bezpłatna wymiana) w przypadku zużycia).
3.    Konserwacja wszystkich uszczelek i elementów gumowych przy użyciu specjalnego silikonu, używanego również w japońskich fabrykach.
4.    Sprawdzenie ogólnego stanu technicznego kasku (wraz z wyściółką).
5.    Czyszczenie kasku.
Bezpłatna akcja serwisowa SHOEI będzie prowadzona przez przeszkolonego technika posiadającego Certyfikat Serwisowy B, przyznawany przez japońską fabrykę i upoważniający do wszystkich napraw poza ingerencją w wypełnienie EPS i skorupę kasku.
Wydarzeniem wyczekiwanym przez fanów marki będzie polska premiera nowego kasku szczękowego NEOTEC. Jest to pierwszy model SHOEI z blendą przeciwsłoneczną, niezwykle wszechstronny i zaawansowany technologicznie kask premium, który już od marca dostępny będzie u Dealerów SHOEI.

zobacz galerię

Zobacz również:
Jeżeli na jazdę możesz poświęcić czas tylko po pracy, twoja maszyna musi być wyjątkowa. Mieliśmy to szczęście, że trafiły do nas aż cztery takie sprzęty.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij