Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Bikers World – nowy salon Suzuki w Gdańsku

W do sieci autoryzowanych dealerów Suzuki dołączył nowy salon – mieszczący się w Gdańsku Bikers World. Uroczyste otwarcie już 9 kwietnia. W planach; jazdy testowe, hamownia, konkursy i masa innych atrakcji. Będzie się działo!

Miłośników Suzuki z Trójmiasta na pewno ucieszy ta wiadomość – 9 kwietnia w Gdańsku przy Al. Gen. Józefa Hallera 132 zostanie uroczyście otwarty autoryzowany salon Suzuki Bikers World. Wśród zaplanowanych atrakcji będą jazdy na maszynach testowych, bezpłatne przeglądy podstawowe, możliwość sprawdzenia własnego motocykla na hamowni DynoJet, spotkanie z zawodnikami Teamu Bikersworld, konkursy z nagrodam a także turniej PlayStation 3 oraz X-BOX dla najmłodszych. Bikers World – Gdańsk, Al. Gen. Józefa Hallera 132 tel./fax: 58 341 32 17 www.bikersworld.suzuki.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Mimo że seria "małych GS-ów" pozostaje nieco w cieniu maszyn napędzanych bokserami, to faktem iż modele F 700 GS, F 800 GS i F 800 GS Adventure mają grono swoich wiernych wielbicieli. Nic w tym dziwnego bowiem występujący w trzech wariantach, napędzany rzędowym twinem motocykl jest bardzo udaną, przemyślaną i sprawdzoną konstrukcją.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij