Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Castrol szuka zawodników!

Rusza nowy program #BeThe1 skierowany do młodych,  zawodników motocyklowych.

Stawka jest wysoka – na najlepszych czekają nagrody, warsztaty ze specjalistami i… szansa na miejsce w teamie Castrol, obok innych sportowców wspieranych przez tę markę.
Castrol szuka miłośników motocykli – młodych talentów i zawodników u progu kariery. Od maja do końca września na www.castrol.scigacz.pl/bethe1 każdy będzie mógł założyć profil i pokazać swoje umiejętności oraz sprzęt, na którym jeździ. Akcja pod hasłem #BeThe1 ma nie tylko bawić, lecz przede wszystkim edukować i pomagać w rozwijaniu pasji. W trakcie jej trwania na uczestników będzie czekać sześć wyzwań.
Oprócz atrakcyjnych nagród, dziesięciu szczęśliwców dostanie szansę wzięcia udziału w prowadzonych przez specjalistów warsztatach z budowania wizerunku, na których dowiedzą się, czym jest PR, jak pozyskiwać partnerów, sponsorów i świadomie piąć się po kolejnych szczeblach kariery sportowej. Trzech najlepszych i najbardziej utalentowanych finalistów dostanie szansę na rozwój kariery sportowej z marką Castrol Power1. Swoje wsparcie zadeklarowali profesjonalni zawodnicy – stunter Hubert Raptowny oraz mistrz motocrossu – Łukasz „Qurak” Kurowski.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Jeśli się załapiesz, masz szansę zająć miejsce w teamie Castrola</p><br /><br /><a href="/newsy/Castrol-szuka-zawodnikow,9133,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2015-05-11 15:25:26