Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Czarny Diavel

Ducati Diavel to motocykl, który budzi ostatnio chyba najwięcej kontrowersji. Jednym się podoba, a dla drugich jest koszmarny. Jednak większość była zgodna, że  biała wersja tego motocykla to totalna porażka. Niby o gustach się nie dyskutuje, a jednak Ducati słucha głosu ludu.

Pośród komentarzy internautów pojawiały się wpisy, że przykładowo do białego Diavela Ducati powinno dodawać szczeniaczka lub baloniki z serduszkami. No cóż, najwyraźniej bardzo modna ostatnio biel nie przystoi powercruiserowi z włoskiej stajni. Na szczęście Ducati poszło po rozum do głowy i posłuchało internautów. W miejsce wycofanego białego Diavela ma pojawić się Diamond Black czyli całkowicie czarna wersja. Zmiany pojawiły się również w czerwonej wersji i zamiast srebrnych  wlotów powietrza ze szczotkowanego aluminium po dwóch stronach zbiornika do Diavela wjadą grafitowe. Czy takie zabiegi przekonają fanów Ducati do tego motocykla?

Zobacz również:
Kto okaże sie najlepszy na zwykłej drodze i podczas codziennego użytkowania: Aprilia RSV4 RF, BMWS 1000 RR, Kawasaki ZX-10R czy Yamaha YZF-R1M?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij