Motocykl poleca:

Czyżby nowa CBR?

Poleć ten artykuł:

Od wczoraj dość głośno jest o wycieku zdjęć i filmu z Hondy, które rzekomo przedstawiają przyszłoroczną CBR1000RR Fireblade. Spodziewaliśmy się nowego Fireblade'a ale czujemy się oszukani. Czy rzeczywiście to jest nowy Fireblade?
Zobacz całą galerię

Ostatnia wersja Fireblade'a ma już ponad trzy lata i rzeczywiście przyszedł czas na nowszy model, gdyż Hondzie coraz trudniej dotrzymać kroku nowszym, częściej modernizowanym przecinakom konkurencji. Krotko mówią więc spodziewaliśmy się tego, chociaż zupełnie nie w taki sposób i poki co, nie dajemy się nabrać, że to jest CBR1000RR na 2012.

Na pierwszy rzut oka to moto to stary Fireblade z przestylizowaną owiewką, światłami i kanałami wlotowymi powietrza i to wcale nie na lepsze. Pozostałe elementy: tył, zbiornik, boki, wydech i praktycznie cała reszta wygląda niemal identycznie jak w poprzedniku. Co siedzi pod owiewkami nie sposób stwierdzić natomiast naprawdę trudno uwierzyć nam, że na XX-lecie modelu CBR Honda tak słabo się postarała. Mało tego targi w Mediolanie już niedługo, dlaczego więc pokazywać CBR w ten sposób w Hong Kongu? A co wy o tym sądzicie?

Tagi: Honda | CBR1000RR | FireBlade

Oceń artykuł:

--

Motocykl OnlinePorady dla motocyklistów

Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów