Motocykl poleca:

Diavel dla księcia Williama

Poleć ten artykuł:

Już kiedyś pisaliśmy o zamiłowaniu książąt angielskich do motocykli, a już szczególnie do Ducati. Nic więc dziwnego że pojawiły się pogłoski o tym jakoby jednym z prezentów ślubnych dla księcia Williama miałby być nowiuteńki lśniący Diavel. Błękitnokrwisty William jest już właścicielem 1198SP.
Zobacz całą galerię

Jeden z brytyjskich dealerów Ducati utrzymuje że całkiem niedawno sprzedał nowiutkiego Diavela firmie, która pracuje bezpośrednio dla rodziny królewskiej także podczas przygotowań do ślubu. Sprzedawca utrzymuje że zamówienie miało specjalny charakter gdyż obejmowało również wygrawerowanie dokładnej daty dnia ślubu księcia Wiliama i Kate Middleton.

Najciekawsze jest jednak to, że książęca para zadeklarowała, że wszystkie prezenty ślubne zostaną zlicytowane a pieniądze uzyskane z licytacji zostaną przekazane na cele charytatywne. Ciekawe zatem czy szlachetny książę wyrzeknie się również ognistego włoskiego ogiera czy jednak Ducati zapodzieje się gdzieś pośród stosu innych prezentów i nie zostanie zlicytowane?

źródło:visordownTagi: Diavel | Ducati

Oceń artykuł:

--

Motocykl OnlinePorady dla motocyklistów

Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów