Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Ducatinator

W najnowszej części Terminatora o wdzięcznie brzmiącym tytule "Salvation" (czyli po polsku "Zbawienie" lub "ocalenie") będziemy mogli zobaczyć jeden ze sprzętów stajni Ducati. 

Hypermotard to wyczynowe supermoto, o którym marzy niejeden motocyklista. Zamarzył sobie również reżyser najnowszej części "Terminatora: Salvation", która już niedługo pojawi się na ekranach kin. Właśnie tam będziemy mogli zobaczyć maszynkę ze stajni Ducati wyczyniajacą cuda. Niestety będzie spory problem z rozpoznaniem tego pojazdu gdyż scena, w której występuje dukat jest mocno nafaszerowana efektami specjalnymi, a te nie omineły również samego motocykla, który tak naprawdę posłużył tylko za bazę dla grafików komputerowych. To co zobaczymy w filmie to jadący w rzeczywistości Hypermotard mocno przerobiony przez grafików, tak aby pasował do postapokaliptycznej wizji całego filmu.


Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Czyli Ducati Hypermotard w najnowszej części "Terminatora: Salvation"
  Zobacz artykuł
  ~Motocykl Online, 2013-07-01 23:22:49
 • avatar
  zgłoś
  Bardzo ciekawe. Motocykl ze scen filmowych jest nie do poznania! To juz 2 sprzęt Ducati (po 996 czy 998 z Matrixa), który wziął udział w filmie s-f. Coś w tym jest! :)
  MilagoW, 2009-05-07 00:20:12