Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Dyna Wide Glide

Już w przyszłym roku pojawi się nowy Harley-Davidson Dyna Wide Glide. Maszyna będzie zbudowana prawdziwie oldschoolowym stylu.

Nowy Harry będzie napędzany oczywiście widlasta dwójką o pojemności 96 cali sześciennych (1600 cm3) z sekwencyjnym wtryskiem paliwa. Będzie to połączenie klasycznego stylu z hi-techem pełną gebą. Dragsterowa kierownica, mały sissybar, przednie koło o wielkości 21 cali (40 chromowanych szprych i obręcz w czarnym macie), do tego nisko umieszczone siedzenie, czarne lusterka i wydech "Tommy Gun". Silnik to połączenie elementów chromowanych z czarnym matem. Bak będzie miał pojemność 17.3  litra. Na zbiorniku oczywiście znajdzie się prędkościomierz. Wide Glide będzie prawdziwym chopperem w oldschoolowym buntowniczym stylu. Na pewno zjedna sobie wielu fanów nie tylko za oceanem, ale także w Europie.


Zobacz również:
Uważasz, że jesteś za młody na beemkowego GS-a albo nie chcesz wydawać worka kasy na Multistradę? BMW pomyślało o takich jak ty – S 1000 XR sprawdzi się w miejskiej dżungli, w czasie wakacyjnego wypadu oraz sprawi ci mnóstwo radości w czasie track daya. Ideał? Prawie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij