Motocykl poleca:

Ekipa Speed Day zaprasza na Tor Poznań.

Poleć ten artykuł:

Masz wolny poniedziałek lub wtorek? Chcesz polatać po torze wyścigowym? Ekipa Speed Day zaprasza do Poznania na szkolenia pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Zobacz całą galerię

We wszystkie poniedziałki i wtorki lipca można będzie pośmigać po jedynym w Polsce torze wyścigowym i pod okiem profesjonalnej kadry instruktorskiej, w bezpiecznych warunkach poćwiczyć szybką jazdę motocyklem. Dodatkowo jutro, czyli we wtorek – 14 lipca, wszyscy zawodnicy posiadający ważną licencję oraz ci, którzy chcieliby dołączyć do tego grona, moga wziąc udział w III rundzie Otwartych Mistrzostw Okręgu Poznańskiego Speed – Day Trophy. Wyścigi rozegrane zostaną w klasach Speed Day Trophy 600 i 1000 oraz Suerstock Eco 600 i 1000 na dystansie 7 okrążeń.

Po rozegranych do tej pory dwóch rundach w klasie SDT 600 pierwsze miejsce ex aequo zajmują Tomasz Smela i Piotr Tabor, a w SDT 1000 prowadzi Maciej Wroniak, natomiast w klasie SST ECO liderem jest Marcin Stecki.

Kwalifikacje do wyścigów rozpoczną się od godz. 14.20, a wyścigi o godz. 17.00. Więcej informacji znajdziecie stronie: www.speed-day.pl lub na FB

Tagi: Tor Poznań | Speed Day | Tomasz Smela | Piotr Tabor | Maciej Wroniak | Marcin Stecki

Oceń artykuł:

--

Motocykl OnlinePorady dla motocyklistów

Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij