Motocykl poleca:

Enduro OFFensywa

Poleć ten artykuł:

Po wakacyjnej przerwie Enduro OFFensywa wraca na techniczne, dolnośląskie trasy. Odbędzie się 3-5. października na hałdzie "Wiesław" w Wałbrzychu, miejscu które wielokrotnie gościło Mistrzostwa Polski Enduro, Mistrzostwa Czech i liczne zawody cross country.

Enduro OFFensywa 2014

W planie są dwa dni treningowe, podzielone w bloki tematyczne. Pierwszego dnia uczestnicy zgłębią tajniki motocrossu pod okiem trenera Łukasza Kucharczyka. Od poprawnej pozycji za sterami motocykla, poprzez trening dohamowywania do zakrętów i koleiny, na skokach kończąc - wszystko przejrzyście, z nakierowaniem na endurowców.

Drugi dzień to blok enduro wraz z doświadczonym trenerem enduro, Robertem Soćko. Uczestnicy będą ćwiczyć pokonywanie przeszkód w terenie, podjazdy i zjazdy o różnym poziomie trudności. W końcu także rozwiązania na trudne sytuacje: co zrobić kiedy zatrzymamy się na podjeździe? Jak wygrzebywać motocykl z błota?

Trzeci dzień jest dniem dla odważnych ochotników, podczas którego trzeba będzie radzić sobie kilka godzin w ciężkim terenie, sprawdzając swoje nowo nabyte umiejętności. Ale spokojnie, nie ma strachu. Dzięki podziałowi na grupy poziom trudności dostosowany będzie do umiejętności uczestników.

Proces rejestracyjny już ruszył, wszelkie informacje do znalezienia na STRONIE.

Tagi: enduro | Wyścig | rajd | Dolny Śląsk

Oceń artykuł:

--

Motocykl OnlinePorady dla motocyklistów

Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów