Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Film o historii Harleya już dziś o 22:00 na Discovery Channel!

Zobacz film o narodzinach marki Harley-Davidson, wpadnij do salonu na dzień otwartych dni.  i skorzystaj z dni otwartych w autoryzowanych salonach marki z Milwaukee!

Przyjęło się mówić, że Harley-Davidson to coś więcej niż tylko motocykle. To styl życia, subkultura i jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli Ameryki, stworzony od zera przez Waltera i Arthura Davidsonów oraz ich przyjaciela Billa Harleya. Droga do sukcesu nie była jednak prosta. Trzech młodych mężczyzn musiało stawić czoła wielu przeciwnościom, brutalnej konkurencji i podjąć spore  ryzyko. Zobacz ile musieli stanie poświęcić, by zrealizować swój amerykański sen? Zobacz pełną emocji i zwrotów akcji opowieść o przyjaźni, pasji i uporze w dążeniu do celu, które stały się fundamentem legendarnej marki.

Premierowy odcinek HARLEY AND THE DAVIDSONS już dzisiaj, 20 września o godz. 22:00 tylko na Discovery Channel!

Po premierze filmu, Harley-Davidson zaprasza wszystkich fanów dwóch kółek na dni otwarte w salonach autoryzowanych dealerów. W ich trakcie będzie można na żywo zobaczyć najnowszy silnik Milwaukee-Eight, dziewiąty Big Twin w historii H-D i serce nowych modeli z rodziny Touring. A także wypróbować go podczas bezpłatnych jazd próbnych. Będzie też można stworzyć wizję własnego motocykla custom, poznać nowa kolekcję markowych ciuchów albo po prostu wypić kawę i cieszyć się niesamowitą atmosferą.

Adresy autoryzowanych dealerów znajdziesz na: www.harley-davidson.pl

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Zobacz film o narodzinach marki Harley-Davidson, wpadnij do salonu na dzień otwartych dni. &nbsp;i skorzystaj z dni otwartych w autoryzowanych salonach marki z Milwaukee!</p><br /><br /><a href="/newsy/Film-o-historii-Harleya-juz-dzis-o-22-00-na-Discovery-Channel,10578,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2016-09-20 12:11:54
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij