Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Gleba Salety w Brnie

Przemysław Saleta i Adam Badziak - zawodnicy POLand POSITION Racing Team w połowie czerwca wybrali się na to do Brna, aby przygotować się do drugiej rundy Mistrzostw Polski.

Druga runda Motocyklowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski ma się odbyć właśnie w Brnie 27 i 28 czerwca. Aby przygotować się do wyścigu i poznać tor w Brnie Przemek Saleta i Adam Badziak pojechali na treningi. W trakcie jednego z nich popularny ex-bokser wychodząc z szybkiego łuku Kevina Schwantza wypadł z trasy przy prędkości blisko 200 km/h. Na szczęście zawodnikowi nic poważnego się nie stało i wrócił do zespołowego garażu o własnych siłach. Niestety tego samego nie można powiedzieć o jego motocyklu. Suzuki zostało dosyc mocno poobijane, ale po wymianie uszkodzonych części i naprawie jest gotowe do startu w wyścigach.

Tymczasem Przemysław Saleta nie traci dobrego humoru i wyznaje, że był pewien, że kiedyś to się stanie. Staropolskie przysłowie  mówi: "jak się nie wywrócisz to się nie nauczysz..". Tym razem po taką naukę sięgnął Przemek. Czekamy na jego występy w MP i PP. Z ciekawością przekonamy się czego się nauczył i zobaczymy efekty jego pracy.


zobacz galerię

Zobacz również:
W 2009 roku Niemcy przebojem weszli w stawkę litrowych przecinaków. Pięć lat później poszli za ciosem. Zobaczcie, dlaczego konkurencja ma się czego bać w BMW S 1000 RR.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij