Motocykl poleca:

Guy Martin: TT Racer

Poleć ten artykuł:

Jeśli jesteś fanem wyścigów, a twoje zainteresowania wykraczają poza kręgi MotoGP, czy WSBK Guy Martin to osoba, która na bank przykuje twoją uwagę. To totalnie pokręcony Brytyjczyk, który od dekady ściga się w najniebezpieczniejszych wyścigach na świecie – Tourist Trophy na wyspie Man.

Guy Martin już od dłuższego czasu należy do czołówki startujących w TT i choć nie udało mu się jeszcze ani razu wygrać, liczba jego fanów najprawdopodobniej bije na głowę ilość fanów Johna McGuinnesa – czyli Króla Góry (21 zwycięstw). Guy to maksymalnie pokręcony koleś , który żyje wyścigami i to go kręci. Oprócz tego jara się starymi myśliwcami i jazdą na rowerze, a życia nie bierze nazbyt serio. Jego wizerunek, styl bycia i akcent, przez który nawet Brytyjczycy potrzebują tłumacza by go zrozumieć zjednał mu miliony fanów na całym świecie.

Poniżej znajdziecie krótki dokument o Guyu (wywiad w jezyku angielskim Guy Martin Style), jego występach w TT, jego podejściu do TT, do kibiców, do kontaktów medialnych.

Tagi: Guy Martin | TT Man

Oceń artykuł:

--

Motocykl OnlinePorady dla motocyklistów

Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów