Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

HJC jednoczy siły z Marvelem

Producent kasków HJC podjął współpracę z Marvel Comics, czyli gigantem od komiksów z superbohaterami. Już w maju pierwsze kaski Avengers!

Kiedy tak myślimy sobie o połączeniu sił HJC i Marvela zastanawiamy się dlaczego jeszcze nikt na to nie wpadł. Przecież to jest genialne? No bo kto nie chciałby mieć na głowie kasku Iron Mana, czy Thora. No i wreszcie w maju pojawią się pierwsze takie kaski. Na razie w produkcji są trzy wzory na modelach IS-17 i CL-17. Bardziej pękaty CL-17 przejmie obowiązki Kapitana Ameryki i Punishera, a zdecydowanie bardziej smukły kształt IS-17 przejmie barwy Iron Mana. Swoją drogą ciekawe jak wyglądałaby grafika w stylu Thora (może ze skrzydłami), Czarnej Wdowy Natashy Romanoff (rude włosy - ten chyba nie sprzedawałby się najlepiej), czy też Hawkeye. My osobiście czekamy na grafikę Hulka. Pewnie będzie "miażdżyć" ("Hulk smash!"). Ciekawe też czy grafiki obejmą też czarne charaktery z serii Marvel, np. Lokiego albo Destroyera. Pierwsza seria już dostępna będzie już w maju.

Więcej info na hjchelmets.com, a już niedługo na dobresklepymotocyklowe.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Jeżeli na jazdę możesz poświęcić czas tylko po pracy, twoja maszyna musi być wyjątkowa. Mieliśmy to szczęście, że trafiły do nas aż cztery takie sprzęty.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij