Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Honda CB Twister

Honda właśnie pokazała kolejną nowość. CB Twister to maluch o pojemności 110 cm3. Z pozoru nic poważnego gdyby nie to, że ten mały motocykl ma trafić na rynek indyjski. Sama Honda W pierwszym kwartale tego roku sprzedała na rynku indyjskim około miliona motocykli. Czy mały Twister okaże się najważniejszym motocyklem dla Hondy w tym roku?

Wydawać by się mogło, że najważniejszą premierą Hondy tego roku będzie nowy VFR 1200 F. Szum wokół tego motocykla już od dawna elektryzował środowisko motocyklowe. Tymczasem Honda zaprezentowała nowy produkt - Hondę CB 110 Twister z przeznaczeniem wyłącznie na rynek Indyjski. To właśnie ten mały motocykl typowany na najważniejszy produkt Hondy 2010. Twister jest napędzany silnikiem o pojemności 110 cm3 i mocy około 9 KM. Nie rozwija zawrotnych prędkości, ale jego prawdziwą zaletą ma być ekonomia. Honda celuje w ogromny rynek jakim są Indie (około 8 milionów motocykli sprzedanych w tym roku) i ma nadzieję, że mały i tani CB Twister wzorowany na dużym CB 1000 R okaże się hitem sprzedaży i podreperuje mocno nadgryziony przez kryzys budżet firmy.

Zobacz również:
Uważasz, że jesteś za młody na beemkowego GS-a albo nie chcesz wydawać worka kasy na Multistradę? BMW pomyślało o takich jak ty – S 1000 XR sprawdzi się w miejskiej dżungli, w czasie wakacyjnego wypadu oraz sprawi ci mnóstwo radości w czasie track daya. Ideał? Prawie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij