Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Honda Neowing - kolejna trajka?

Japońskie marki wyraźnie interesują się koncepcją trójkołowego motocykla. Była już Yamaha Tricity i prototyp Teseract, było Kawasaki J-Concept. A teraz To...

Honda Neowing, bo tak nazywa się ten projekt to koncepcja trzykołowego motocykla w takim układzie do jakiego przyzwyczaili nas inni producenci - dwa koła z przodu, jedno z tyłu. Design jak na Hondę wygląda ekstrawagancko i oryginalnie. Pozycja ma wyglądać typowo jak na motocyklu, a całość ma się oczywiście pochylać w zakrętach. Czyli tu bez niespodzianek. Ciekawostką jest natomiast napęd Neowinga. Ta skutero-motocyklo-trajka ma być zasilana hybrydowo - czterocylindrowym bokserem i silnikiem elektrycznym. Czyżbyśmy byli świadkami wejścia hybryd do świata motocykli?

Na razie nie wiadomo, czy Honda planuje wprowadzić go do produkcji i kiedy będzie okazja zobaczyć go na żywo. Najprawdopodobniej będzie to na zbliżających się targach Tokio Motor Show. Jeśli tak się zdarzy, my zobaczymy ten pojazd na wystawie Eicma w Mediolanie.

Zobacz również:
W 2009 roku Niemcy przebojem weszli w stawkę litrowych przecinaków. Pięć lat później poszli za ciosem. Zobaczcie, dlaczego konkurencja ma się czego bać w BMW S 1000 RR.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij