Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Honda podbija Kraków

Fani Hondy z Krakowa będą zadowoleniu - już 27 czerwca startuje nowy salon motocykli spod znaku skrzydła.

Arher - nowy dealer Hondy w Krakowie.

Znana miłośnikom Hondy w Krakowie już od dziesięciu lat, firma Arher, która w centrum miasta prowadzi autoryzowaną sprzedaż i serwis samochodów, poszerza swoją ofertę o jednoślady.
Oficjalne otwarcie salonu motocyklowego przy ul. Kapelanka 40 odbędzie się 27 czerwca o godzinie 10:00. Od soboty do ostatniego gościa w niedzielę będzie to doskonała okazja do świętowania początku lata z motocyklami. Dla wszystkich odwiedzających przygotowane zostały specjalne upominki, dania z moto-grilla, a także jazdy testowe na długiej i atrakcyjnej trasie.

Tak się składa, że w firmie zebrała się spora grupa motocyklistów i aktualnie rozpoczynana działalność będzie dla mnie tyle samo biznesem, co realizacją hobby – przyznał Artur Herod właściciel salonu. – Nasz zespół zrobi wiele by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Zaczynamy w pełni sezonu, ale sądzę, że te kilka miesięcy do jego zakończenia będzie okazją do odwiedzenia naszego salonu i wspólnych motocyklowych spotkań. Zapraszam wszystkich już w sobotę 27 czerwca.

Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji www.arher.pl

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Fani Hondy z Krakowa będą zadowoleniu - już 27 czerwca startuje nowy salon motocykli spod znaku skrzydła.</p><br /><br /><a href="/newsy/Honda-posbija-Krakow,9281,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2015-06-22 13:19:32