Motocykl poleca:

IX Edycja Mikołajów na Motocyklach za nami!

Poleć ten artykuł:

W minioną niedzielę 4 grudnia w Trójmieście odbyła się kolejna, IX edycja imprezy charytatywnej Mikołaje na Motocyklach 2011. Jak zwykle celem była świetna zabawa, ale przede wszystkim wsparcie dla dzieci z trójmiejskich szkół i zafundowanie im ogromnej ilości posiłków.
mikolaje2011_13.jpg Zobacz całą galerię

W tym roku pogoda dopisała więc na paradę przybyła chyba rekordowa liczba Moto-Mikołajów, bo aż około 3300. Dosiadali oni aż 2468 zaprzęgów i zebrali 59 185 zł. Czerwona armia znów sparaliżowała Trójmiasto od startu przy Jana Pawła II, aż do mety na Skwerze Kościuszki gdzie powitała ich Orkiestra Reprezentacyjna Marynarki Wojennej. Mikołaje byli hojni choć wszystkich przebył Marcus który wspomógł mikołajkową inicjatywę aż o 5000 zł. Mikołaj który pokonał największą odległość przyjechał aż z Finlandii (Timo Gonberg 1510 km). Najstarszy Moto-Mikołaj - Jan Dubrowski miał 73 lata a najmłodszy - Dominik Hinz zaledwie 2,5 miesiąca - ciekawe jak zdążył zapuścić Mikołajową brodę. Nie zabrakło też Superśnieżynek - ten tytuł zgarnęły Paulina Nowakowska i Alicja Ostrowska.

Ho! Ho! Ho! Do zobaczenia za rok! A jeśli wy również organizowaliście lub uczestniczyliście w Moto-Mikołajowych imprezach w innych miastach Polski i macie zdjęcia, garść informacji i chcecie się tym z nami podzielić piszcie na motocykl@mpp.pl

Pełna galeria po kliknięciu w zdjęcie. Autorami zdjęć są Piotr Lewandowski, Rafał Niesiobędzki, mikołaje, śnieżynki i mikołajki uczestniczący w paradzie!


Tagi: Mikołaje na motocyklach | Mikołaje | Mikołaj | Moto-Mikołaje | Mikołajki | Trójmiasto

Oceń artykuł:

--

Motocykl OnlinePorady dla motocyklistów

Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij