Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Iannone zastępuje Vinalesa

Ostatnia część układanki w fabrycznych zespołach MotoGP właśnie weszła na swoje miejsce.Andrea Iannone zastąpi Vinalesa w fabrycznym zespole Suzuki.

MotoGP 2016: trzecia runda w Austin USA.

Znamy już skład fabrycznych zespołów w MotoGP. Po przedłużeniu kontraktu Daniego Pedrosy z Hondą, przejściu Lorenzo do Ducati, i zajęcia jego miejsca za sterami Yamahy przez Vinalesa przyszedł czas na Iannone. Włoch musiał sobie szukać nowego miejsca pracy, bo to właśnie z niego zrezygnowało Ducati przy okazji zakontraktowania Lorenzo. Włoch jednak nie czekał długo i szybko znalazł pocieszenie w ramionach Suzuki osieroconego przez Mavericka Vinalesa. Suzuki właśnie ogłosiło podpisanie dwuletniego kontraktu z Andreą Iannone, któremu w 2017 najprawdopodobniej partnerował będzie Aleix Espargaro. Nic bowiem nie wskazuje na to by Hiszpan miał sobie szukać nowego pracodawcy, choć wciąż są przymiarki Johana Zarco. Najbliższy wyścig już w niedzielę na torze Mugello.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Ostatnia część układanki w fabrycznych zespołach MotoGP właśnie weszła na swoje miejsce.</p><br /><br /><a href="/newsy/Iannone-zastepuje-Vinalesa,10254,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2016-05-20 16:38:48