Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Imperium kontratakuje! Przejdź na ciemną stronę mocy!

Stroje Universal Designs są na pewno ciekawe. Czy bezpieczne? tego nie wiemy, ale wyglądają odjazdowo. Wcześniej były stroje Batmana, Wolverine'a z serii X-Men, bohaterów filmu TRON i Dare Devila, Iron Mana i Kapitana Ameryki. Teraz przyszedł czas na żołnierzy Imperium z serii Gwiezdne Wojny.

Stroje są wykonane ze skóry, w dwóch kolorach: typowy szeregowy czyli biały kostium Stormtroopera, oraz stórj jednostki specjalnej Shadow Trooper w kolorze czarnym. Oczywiście pełny bajer ochraniacze i patenty poprawiające wygodę i bezpieczeństwo, na temat których teraz nie warto się rozpisywać. Najważniejsza jest bajera. Jeśli nie chcecie być zwykłym szturmowcem możecie zakupić strój Darth Maula który poległ z ramienia mistrza Obi Wan Kenobiego w Mrocznym Widmie. Kostiumy kosztują 1165 $ a kurtka Darth Maula 349 $. Ciemna strona mocy Rulez!

zobacz galerię

Zobacz również:
Podróż na trzech turystycznych maszynach w pięknym krajobrazie Pirenejów – brzmi genialnie. Żeby nie było tak miło, odbędzie się tam pojedynek o tytuł najlepszego turystyka. BMW pragnie zemsty, więc zwycięstwo to kwestia honoru.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij