Motocykl poleca:

Inter Motors na Speed-Day!

Poleć ten artykuł:

Inter Motors, chcąc wyjść do swoich klientów nawiązał ścisłą współpracę ze Speed-Day, czyli z cyklem szkoleń motocyklowych na Poznańskim torze. Pierwszy Speed Day właśnie trwa.

Inter Motors będzie obecny na tych imprezach, począwszy od pierwszej edycji Speed-Day która odbędzie się 22 i 23 kwietnia. Oprócz doświadczonej kadry, która w przystępny sposób dzieli się swoją wiedzą i możliwości wypróbowania świeżo nabytych umiejętności w bezpiecznych warunkach na torze uczestnicy będą mieli możliwość wypróbowania najnowszych kasków motocyklowych stanowiących przekrój oferty Inter Motors, w tym także sportowych modeli Shoei.

Inter Motors będzie pojawiało się na imprezach Speed Day z Centrum Testowym Inter Motors, projektem który zadebiutował w zeszłym roku. W mobilnym „Centrum Testwym” wszyscy którzy chcą na własnej skórze wypróbować kaski takich marek jak Suomy, AGV, SHARK lub SHOEI będą mieli taką możliwość!
To idealny pomysł promujący bezpieczeństwo na drogach i doskonalenia umiejętności, dający również okazje do tego by „na własnej skórze” wypróbować konkretny model kasku.

Harmonogram i więcej informacji o Speed Dayu na speedday.pl

Tagi: Inter Cars | Inter Motors | Speed Day | Tor Poznań | treningi na torze Poznań

Oceń artykuł:

--

Motocykl OnlinePorady dla motocyklistów

Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów