Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
1.0

Jedź na tor i zgarnij bilet na WSBK!

Teraz nie dość, że możesz się podszkolić i wyszaleć na torze, to jeszcze możesz zgarnąć wejściówkę na rundę WSBK na torze Magny Cours we Francji i to w full opcji.

Treningi doskonalenia jazdy na torach Pannoniaring i Slovakiaring.

GRANDys duo Promotion, partner zespołu Voltcom Crescent Suzuki w World Superbike Championship i organizator treningów doskonalenia jazdy na torach Pannoniaring i Slovakiaring przygotował niespodziankę dla uczestników szkoleń.

Uczestnicy, którzy wezmą udział we wszystkich trzech szkoleniach GRANDys duo (2 razy na Pannoniaring i raz na Slovakiaring) wezmą udział w konkursie - nagrodą jest wyjazd na ostatnią europejską rundę World Superbike Championship we Francji na torze Magny Cours.

Dwóch szczęśliwców zostanie wylosowanych podczas ostatniej imprezy na Słowacji - 10 września.
GRANDys duo Promotion oprócz przelotu i hotelu zapewnia też wejściówki VIP od zespołu Voltcom Crescent Suzuki, spotkanie z zawodnikami i wstęp do boksu zespołu.

Chcesz się załapać? Masz jeszcze kilka dni - pierwsze szkolenie na węgierskim torze Pannoniaring rusza już w przyszłym tygodniu - nie czekaj!

Daty imprez w sezonie 2015:

29-30.04 - tor Pannoniaring, Węgry

27-28.05- tor Pannoniaring, Węgry

09-10.09 - tor Slovakiaring, Słowacja

Więcej informacji na temat treningów, cennik oraz formularze zgłoszeniowe znajdziesz na www.grandysduo.com

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Teraz nie dość, że możesz się podszkolić i wyszaleć na torze, to jeszcze możesz zgarnąć wejściówkę na rundę WSBK na torze&nbsp;Magny Cours we Francji.</p><br /><br /><a href="/newsy/Jedz-na-tor-i-zgarnij-bilet-na-WSBK,9086,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2015-04-28 14:15:20