Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Jesienny Niezbędnik - odzież i akcesoria na chłodne dni

Ciepłe lato  już za nami, dni robią się coraz chłodniejsze - jesień nadeszła. Ale to nie znaczy, że musisz kończyć  sezon. Wystarczy, że się dobrze przygotowujesz. Pamiętaj - nie ma złej pogody, ssą tylko źle ubrani motocykliści.

Jesienny Niezbędnik - odzież i akcesoria na chłodne dni.

Chcesz przedłużyć sezon lub schować maszynę do garażu? W obu przypadkach trzeba się do tego przygotować. Warto poszperać po sklepowych półkach i wybrać co ciekawsze produkty. Importer akcesoriów motocyklowych - Inter Motors - przygotował "Jesienny Niezbędnik", w którym znajdziesz wiele ciekawych propozycji odzieży i akcesoriów marek takich jak np. Macna, Ixon, Alpinestars, Adrenaline, Oxford, czy  Brubeck. Ciepła odzież, bielizna termoaktywna, podgrzewane manetki ładowarki i inne akcesoria znajdziesz teraz w jednym miejscu. Sprawdź katalog on-line - kliknij tutaj.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Ciepłe lato &nbsp;już za nami, dni robią się coraz chłodniejsze - jesień nadeszła. Ale to nie znaczy, że musisz kończyć&nbsp; sezon. Wystarczy, że się dobrze przygotowujesz. Pamiętaj - nie ma złej pogody, ssą tylko źle ubrani motocykliści.</p><br /><br /><a href="/newsy/Jesienny-Niezbednik-odziez-i-akcesoria-na-chlodne-dni,9515,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2015-10-08 09:29:09