Motocykl poleca:

Jest praca!

Poleć ten artykuł:

Mieszkasz w Warszawie i szukasz pracy związanej z motocyklami? Może to oferta dla ciebie.

Warszawska firma MotoX szuka pracownika na stanowisko handlowca do spraw klientów hurtowych.

Obowiązki:
-Aktywne pozyskiwanie klientów hurtowych,
-Zarządzanie bazą klientów,
-Aktywna sprzedaż i budowanie długoterminowej relacji handlowej,
-Tworzenie i zarządzanie programami lojalnościowymi, m. in. newsletter, promocje, wyprzedaże itp,
-Wystawianie faktur oraz monitorowanie płatności,
-Spotkania z wybranymi klientami,
-Monitorowanie rynku i wpływ na sprzedawany asortyment.

Wymagania:
-Wiek powyżej 21 lat,
-Wykształcenie co najmniej średnie,
-Biegła obsługa komputera, w tym: pakiet Office.
-Prawo jazdy kat. B lub A,
-Znajomość branży motocyklowej. Własny motocykl lub doświadczenie w -branży będzie dodatkowym atutem.
-Nienaganna polszczyzna w mowie i piśmie,
-Inicjatywa oraz samodzielność w planowaniu pracy,
-Entuzjazm w działaniu, obowiązkowość, dokładność i uczciwość,

Oferujemy:
-Praca w wymiarze 1/2 lub cały etat,
-Pracę w firmie o stabilnej pozycji,
-Możliwość rozwoju i zebrania nowych doświadczeń,
-Wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży.

Osoby zainteresowane w/w pracą proszone są o wysłanie e-mailem swojego C.V. z aktualnym zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: sklep@motox.pl.

Prosimy o zamieszczanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz. 883).”

Tagi: MotoX | praca

Oceń artykuł:

Motocykl OnlinePorady dla motocyklistów

Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów