Motocykl poleca:

Jest robota!

Poleć ten artykuł:

Koledzy z BMW podesłali nam ciekawą informację. Salon niemieckiej marki poszukuje specjalisty do sprzedaży motocykli w salonie w Bydgoszczy.

Szczegóły oferty znajdziesz poniżej.

Specjalista ds. Sprzedaży Motocykli
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • ·        Bezpośrednia sprzedaż motocykli nowych oraz produktów finansowych ( kredyt, leasing ) w autoryzowanym salonie dealerskim BMW
  • ·         Realizacja planów sprzedażowych oraz jakościowych
  • ·         Przygotowanie ofert handlowych dla stałych oraz potencjalnych klientów
  • ·         Obsługa procesu sprzedaży wg obowiązujących standardów i procedur
  • ·         Aktywne poszukiwanie nowych szans sprzedażowych
  • ·         Planowanie i terminowa realizację kontaktów z Klientami ( CRM )
  • ·         Dbałość o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi
  • ·         Dbałość o właściwą ekspozycję motocykli

Od kandydatów oczekujemy:

  • ·         Wykształcenia min. średnie ( mile widziane wykształcenie wyższe )
  • ·         Doświadczenia w sprzedaży
  • ·         Znajomości z zakresu technik sprzedaży i negocjacji
  • ·         Znajomości rynku motocyklowego (dodatkowy atut)
  • ·         Umiejętności aktywnej sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów
  • ·         Komunikatywności oraz wysokich umiejętności prezentacyjnych
  • ·         Umiejętności budowania oraz utrzymywania długotrwałych relacji z Klientami
  • ·         Gotowości do udziału w weekendowych wyjazdach i akcjach promocyjnych
  • ·         Orientacji na Klienta i jego potrzeby
  • ·         Zaangażowania, systematyczności oraz dobrej organizacji pracy
  • ·         Wysokiej kultury osobistej
  • ·         Prawa jazdy kat. A potwierdzonego kilkuletnim doświadczeniem
  • •          Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • ·         Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ·         Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników
  • ·         Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole
  • ·         System szkoleń personalnych i produktowych

Swoje CV wraz z listem motywacyjnym prześlij na adres: praca@bmw-dynamicmotors.pl lub w siedzibie firmy w Bydgoszczy, ul. Fordońska 264.

Tagi:

Oceń artykuł:

Motocykl OnlinePorady dla motocyklistów

Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów