Motocykl poleca:

Jest robota w BMW

Poleć ten artykuł:

Jesteś fanem motocykli BMW? Chciałbyś pracować w autoryzowanym serwisie? Mamy coś dla ciebie - poszukiwany jest doradca ds. sprzedaży motocykli BMW w Lublinie.

Jesteś fanem motocykli BMW? Chciałbyś pracować w autoryzowanym serwisie? Nic prostszego - poszukiwany jest doradca ds. sprzedaży motocykli BMW w Lublinie.

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż motocykli marki BMW oraz produktów finansowych( kredyt, leasing ) w autoryzowanym salonie dealerskim BMW
  • Realizacja planów sprzedażowych i jakościowych wg obowiązujących standardów i procedur
  • Aktywne pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji z nowymi klientami,
  • Dbałość o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi
  • Rozwój pozytywnych relacji biznesowych z dotychczasowymi partnerami,
  • Prowadzenie negocjacji i sporządzanie ofert handlowych.

 Wymagania:

  • Pasja do motocykli, znajomość środowiska motocyklowego
  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Determinacja oraz umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych,
  • Komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne
  • Orientacja na osiąganie celów,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość obsługi komputera
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. A i B.

 Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników
  • Specjalistyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

CV wraz z listem motywacyjnym przesyłajcie na: marketing@bmw-bestauto.pl (tytuł maila:  Praca – Doradca BMW Motorrad)

Pamiętajcie o klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko Doradcy ds. Sprzedaży Motocykli w Salonie Dealera BMW Best Auto.

Tagi: BMW | ogłoszenie o pracę | jest robota | Lublin | BMW Best Auto

Oceń artykuł:

Motocykl OnlinePorady dla motocyklistów

Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów