Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

KONKURS ŚWIĄTECZNY WCIĄŻ TRWA!

Święta coraz bliżej, czas prezentów... i tak dalej... i tak dalej. Walimy prosto z mostu! Mamy dla was 5 filmów TT: Closer to The Edge! Jedyne co musicie zrobić to wziąć udział w naszym konkursie.

Zima wreszcie dała o sobie znać więc czas na mały konkurs. Po pierwsze polubcie nasz profil na Facebooku, a po drugie: przysyłajcie na adres motocykl@mpp.pl wasze zimowe zdjęcia z motocyklami opatrzone ciekawym lub zabawnym komentarzem! Najbardziej efektowne zdjęcia wybrane przez jury w składzie: Renifer Rudolf, Dziadek Mróz, Śnieżynka Esmeralda i ekipa wesołych trollów z redakcji Motocykla; zostaną nagrodzone filmem TT: Closer to The Edge (to to samo co TT3D, tylko nie w 3D:)). Nie liczy się więc szybkość tylko efekt waszych trudów. Konkurs startuje dziś o 20 i potrwa do 16 grudnia do południa! Wyniki ogłosimy 17 grudnia! Do dzieła i puśćcie wodze fantazji - niech wasze przebiegłe umysły wymyślą coś oryginalnego!

Zobacz również:
Wszystkie trzy maszyny biorące udział w tym teście mają w sobie gen buntownika oraz co najmniej dwucylindrowy silnik. BMW, Honda i Triumph są w stanie sprawić, że życie stanie się piękniejsze. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij