Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Kask mistrzów sprzedany!

Specjalnie pomalowany na różowo i podpisany przez 12 gwiazd MotoGP, które łącznie zdobyły aż 58 tytułów mistrza świata został sprzedany na charytatywnej aukcji internetowej.

Cała akcja nazywa się „Casco Stop Cancer”, czyli „kask stop rakowi” została wymyślona przez Oscara Haro – dyrektora sportowego zespołu LCR Honda, oraz studenta Alberto Hernandeza. Kasa za kask ma być przeznaczona na walkę z różnymi odmianami raka i zostanie wpłacona na konto organizacji AECC (Hiszpańskie stowarzyszenie na rzecz walki z rakiem).

Na pomalowanej na różowo skorupie AGV podpisali się Giacomo Agostini, Valentino Rossi, Jorge Lorenzo, Marc Márquez, Dani Pedrosa, Angel Nieto, Wayne Rainey, Loris Capirossi, Wayne Gardner, Àlex Crivillé, Scott Russell i Randy Mamola. Kask został sprzedany za bagatela 255 000 Euro, a kupił go… nowy tytularny sponsor zespołu LCR – szef firmy CWM Anthony Constantinou.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Specjalny kask podpisany przez Mistrzów Świata i gwiazdy MotoGP został sprzedany na aukcji Riders for Health za…</p><br /><br /><a href="/newsy/Kask-mistrzow-sprzedany,8424,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2014-12-09 15:02:39