Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Konkurs Foxa na Dzień Kobiet – bądź Fox i zgarnij torbę, plecak lub portfel!

Szukasz oryginalnego prezentu na Dzień Kobiet? Właśnie w Dobrych Sklepach Motocyklowych wystartował konkurs, który potrwa do wtorku. Weź w nim udział i zgarnij torbę, plecak lub portfel Fox!

Jak wziąć udział w konkursie?

Wejdź do katalogu ciuchów Fox Casual i wybierz ten produkt, który według Ciebie ma największy pazur. Następnie wejdź na fanpage Dobrych Sklepów Motocyklowych i w komentarzu do konkursowego postu podaj nazwę produktu krótko uzasadniając swój wybór. Konkurs trwa do 8 marca.

 Kultowe ciuchy ze słonecznej Kalifornii

Marka Fox jest kultowa wśród osób, które kręci motocross, MTB, wakeboarding czy surfing. Gdy spotykają się dwie osoby w ubraniach z lisim logo, zawsze znajdzie się temat do rozmowy. Od kilku lat Fox wypuszcza też kolekcję Casual – ciuchy, które możesz ubrać do pracy, szkoły czy na koncert i zawsze będziesz wyglądać dobrze. I z charakterem.

 Przydatne linki:

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Szukasz oryginalnego prezentu na Dzień Kobiet? Właśnie w Dobrych Sklepach Motocyklowych wystartował konkurs, który potrwa do wtorku. Weź w nim udział i zgarnij torbę, plecak lub portfel Fox!</p><br /><br /><a href="/newsy/Konkurs-Foxa-na-Dzien-Kobiet-badz-Fox-i-zgarnij-torbe-plecak-lub-portfel,10005,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2016-03-03 14:38:38