Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Kup używkę!

W ubiegłym roku sprowadzono ponad 50 000 używanych motocykli. Część  z nich to totalne złomy, część warte kupienia perełki. Które z nich wybrać, by nie nadziać się na minę?

W tym pomoże wam nasze najnowsze wydanie specjalne poświęcone motocyklom używanym. Opisujemy w nim 58 maszyn, tych od których powinieneś trzymać się z daleka jak i tych które można kupować z zamkniętymi oczami. Żeby pomóc wam zaoszczędzić kasę, na kolejnych stronach znajdziesz manuale podpowiadające jak w motocyklu wymienić: oleje w silniku i zawieszeniu, zestaw napędowy, płyny: chłodzący i hamulcowy, klocki hamulcowe, płytki sprzęgła.

To jeszcze nie wszystko. Zebraliśmy z ostatnich dwóch lat testy opon motocyklowych. Tych turystycznych, turystycznych enduro, jak również gum budżetowych. Podpowiadamy, którą z nich powinieneś wybrać do swojego motocykla?

Wydanie specjalne Motocykle używane możesz kupić już od 13 czerwca, w kioskach i salonach prasowych. Cena? Przystępna - 9,99 zł.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Dobry materiał.

  wolti, 2016-06-06 03:37:58
 • avatar
  zgłoś
  <p>Nie, nie będziemy namawiali Was do kupowania szkodliwych używek, ale zachęcamy do przejrzenia naszego najnowszego wydania poświęconego motocyklom z drugiej ręki.</p><br /><br /><a href="/newsy/Kup-uzywke,10291,1">Zobacz artykuł</a>
  ~Motocykl Online, 2016-06-03 13:27:03