Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Laia Sanz zmienia barwy

Najszybsza kobieta startująca w Dakarze i wielokrotna mistrzyni enduro kobiet, przesiada się z Hondy na pomarańczowe barwy.

Laia Sanz, która słusznie uznawana jest za najszybszą w tej chwili kobietę w Dakarze (w 2015 zajęła 9 miejsce i zaliczyła etap w pierwszej piątce) opuszcza przytulne gniazdko HRC i przesiada się na inną maszynę. Spora awaryjność Hondy przekonała ją do przesiadki na KTM-a , a poza tym Laia otrzyma wsparcie KTM-a podczas startów w Mistrzostwach Świata Enduro kobiet, które jak sama twierdzi są dla niej priorytetem w tym roku. Oczywiście ma zamiar wystartować również w przyszłorocznym Dakarze.

"To będzie znakomita okazja do nauczenia się czegoś więcej od Marca i Ivana (Coma i Cervantes). To dla mnie bardzo ważne, bo wiem że mogę wciąż się rozwinąć, a dołączenie do KTM-a to najlepsza do tego okazja." - powiedziała Laia Sanz.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Najszybsza kobieta startująca w Dakarze i wielokrotna mistrzyni enduro kobiet, przesiada się z Hondy na pomarańczowe barwy.</p><br /><br /><a href="/newsy/Laia-Sanz-zmienia-barwy,9036,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2015-04-14 13:24:50